Genel İngilizce Kursu - Türk Amerikan Derneği

Genel İngilizce Kursu

GENEL İNGİLİZCE KURSU 

Kurulduğu 1951 yılından beri yüksek kaliteli dil eğitimi hizmeti veren Türk Amerikan Derneği (Türk Amerikan Kültür Derneği), Yüksek nitelikli, uzman ve profesyonel öğretim kadrosu, geleneksel eğitim metotları yerine küçük sınıflarda öğrenci merkezli modern eğitim sistemi, öğrenciyle bire bir iletişim kurma, yaratıcı düşünceyi geliştirme ve destekleyici bir eğitim öğretim atmosferi yaratma, İşitsel - Görsel Eğitim Uygulamaları,  İngilizce dil öğretiminin yanı sıra sosyal ve kültürel aktivitelere verdiği önemle yarattığı farklılığı, 69 yıldır büyük bir saygınlıkla sürdürmektedir. 

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

Türk Amerikan Derneği Genel İngilizce Kursları; "Avrupa Ortak Öğrenme, Öğretme ve Değerlendirme" kriterlerine uygun olarak hazırlanmıştır.

Bu uygulamanın amacı; İngilizce ve diğer dillerdeki kursiyerlerimize uluslararası standartlarda kabul gören bir eğitim sistemi sunmaktır. Bunun yanı sıra, TAD kurslarında Amerikan İngilizcesi'ne ağırlık verilmektedir. Günümüzde, Amerikan İngilizcesi; iş, bilim ve eğitim dünyasında, internette ve bilgi teknolojisi alanında güncelliğini ve geçerliliğini sürekli artırmaktadır.

İngilizce Kursu Ders Gün ve Saatleri

Normal İngilizce Kursları

Pazartesi – Çarşamba         10.00   -12.50 veya 14.00-16.20 veya 19.00 - 21.50

Salı - Perşembe                  10.00   -12.50 veya 14.00-16.20 veya 19.00 - 21.50

Çarşamba-Cuma                 10.00   -12.50 veya 14.00-16.20 veya 19.00 - 21.50

Cumartesi - Pazar                10.00   -12.50 veya 14.00-16.20 veya 19.00 - 21.50

Yoğun İngilizce Kursları

Pazartesi Salı-Çarşamba-Perşembe 10.00–12.50 veya 14.00–16.50 veya 19.00 – 21.50

İngilizce Grupların talebi doğrultusunda ders gün ve saatleri ayarlanabilir.

İngilizce Kursa Kayıt ve Ödeme Şartları

Her dönem,  yeni ingilizce kursuna (dil eğitimi) kayıt olacak kursiyerler için yapılan sınıflandırma sınavına göre kursiyerlerin seviyeleri belirlenerek kurlara kayıtları yapılır. Kayıt esnasında imzalanacak sözleşmede belirtilecek koşullara göre ödeme şekilleri belirlenir. Ödemelerde kursiyerlerin tercihleri dikkate alınır. Nakit veya kredi kartı ile ödeme yapılabileceği gibi, taksitle ödeme özel indirimden yararlanma olanakları da bulunmaktadır.  

2 kur ve üzeri kayıt yaptıran kursiyerlerimiz, bir üst kura geçemediği takdirde (%10 devamsızlık sınırı)   aynı kurun tekrarını ücretsiz olarak tekrarlarlar.

İngilizce eğitimi profesyonel kadroların işidir. Başarılı bir eğitim metodu gerektirir. İngilizce dersi başarılı metodlarda konuşma ağırlıklı geçmelidir. Bu nedenle yalnızca kurs ücretlerine bakarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca gibi kurslara karar verilmez. İngilizce ve diğer dillerde eğitim Avrupa dil portfolyosuna göre kurları içerir şekilde verilir.

Antalya'da yabancı dil konuşma alanında iddialı bir yapıya sahip olan Türk Amerikan Derneği 67 yıllık başarısı ile Antalya'nın en iyi yabancı dil kursu olma unvanını sürdürmektedir.

İngilizce kurslarında öğretmenin önemi tartışılmaz. 7 ayrı sınavdan geçen TAD öğretmenleri başarımıza ortaktırlar.

Türk Amerikan Derneği Antalya Yabancı Dil Kursu şubesinde kursiyerlerine sunduğu yabancı dil eğitiminde Avrupa Dil Portfolyosu'nun belirlemiş olduğu 6 yabancı dil bilgisi seviyesine (A1, A2, B1, B2, C1, C2) uygun kurs programları yürütmektedir. Bu sayede aldığınız yabancı dil eğitimi, Avrupa ülkelerinde de geçerliliğe sahip olan dil bilgisi düzey sertifikası ile belgelenmektedir.

Türk Amerikan Derneği Antalya Yabancı Dil Kursu, deneyimli ve alanında uzman eğitim kadrosu eşliğinde, orijinal kitaplar ve görsel-işitsel materyallerle yürütülen kurs programları ile kursiyerlerine, etkin ve verimli bir yabancı dil (ingilizce ve diğer diller) öğrenim süreci sunmaktadır.

İngilizce dil eğitimi, kursiyerlerin ulaşmak istediği hedeflere göre farklı kurs programları dâhilinde sunulmaktadır. Hedefe göre belirlenen program içeriklerinin tümünde kursiyerlerin ihtiyaçları dikkate alınarak dil eğitimi verilmektedir.

 

TADTAD'lı Diller Diler.

Whatsapp Destek
x
İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
Whatsapp