Mesleki İngilizce Kursları - Türk Amerikan Derneği

Mesleki İngilizce Kursları

MESLEKİ İNGİLİZCE KURSLARI 

Bu programın amacı dil seviyeleri çok yüksek olmayan öğrencilere temel "İş İngilizcesi" kavramlarını öğretmektir.  Bu program tamamen interaktif ve konuşmaya yönelik yürütülür. Amaç öğrencinin kendini ifade etmesine olanak sağlamak, güven kazandırmak, iş hayatında kullanılan temel kavramları öğretmektir.

Sekreterler, turizm sektöründe çalışanlar, iş hayatına atılacak olan üniversite öğrencileri, yurt dışı veya yurtiçi ile iş yapan şirketlerin çalışanları bu programa katılabilirler.

İş yaşantısının gerektirdiği İngilizce yazılı ve sözlü iletişim becerilerinin, gramer ve sözcük bilgilerinin de pekiştirilerek geliştirildiği programlardır. İngilizce yazışma tekniklerinin geliştirilerek fikirlerin doğru biçimlendirilmesi ve sunulması çalışmalarının yapıldığı bu programın içeriğini iş yazışmaları ve kısa raporlamalar oluşturmaktadır.

İş başvurularında gerekli olacak İngilizce başvuru mektubu, özgeçmiş, niyet mektubu gibi belgelerin hazırlanması ve yazımı ile mülakat teknikleri üzerine çalışmalar yapılmaktadır.

Whatsapp Destek
x
İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
Whatsapp