Dil Düzeyi Belirleme Sınavı - Türk Amerikan Derneği

Dil Düzeyi Belirleme Sınavı

SEVİYE BELİRLEME ( STS ) SINAVLARI

  1. Yüz Yüze Seviyesi Belirleme Sınavı

Alanında uzman kadrolarımız tarafından hazırlanmış İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, Yabancılar için Türkçe, Arapça, İspanyolca, Felemenkçe dil seviye ölçüm sınavları dil seviyesi belirlenmek istenen personele yine uzman kadrolarımız tarafından uygulanır. Sınavımız dilbilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma bölümlerinden oluşur. Adaylar ilk olarak dilbilgisi, okuma, anlama, yazma bölümlerini içeren test sınavına alınırlar. Bu sınavın bitiminde uzman öğretmenlerimiz tarafından konuşma sınavına alınırlar. Bütün sonuçlar değerlendirilir ve katılımcının seviyesi belirlenir.

 2. Online Seviye Belirleme Sınavı

 Kurumumuza gelmeksizin işe alım, terfi vb ihtiyaç durumlarında personelin yabancı dil seviyesinin belirlenmesini uzaktan da Online Sınav Panelimiz yoluyla yapabilmekteyiz.

Tüm yabancı dil eğitimlerinde dil seviyesini belirlemek için kuruma gelmeden, kişiye özel tanımlanmış, şifre ile sınav panelinden giriş yapılarak, bağlı olduğu yetkili kişi gözetiminde sınav uygulanır.

Online sınav sona erdiğinde girmiş olduğu yabancı dil eğitiminin öğretmeni tarafından online (telefon-internet üzerinden Skype, zoom, Microsoft teams,Whatsapp vb. yoluyla ) görüntülü sözlü sınavı yapılır. Sınav sonuçları sınav bitiminden sonra 1 saat içerisinde uzman eğitmenler tarafından değerlendirilerek yetkililere iletilir..

Kurumların isteğine bağlı olarak seviye tespit sınavları belli tarih aralıklarında yabancı dil eğitmenleri ile birlikte kurumlara gidilerek birebir olarak da yapılır.

Whatsapp Destek
x
İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
Whatsapp